Dermaheal

Ci̇lt Rejuvenasyonu Mezoterapi̇si̇

STEM C'RUM SR

İnsan Yağ Dokusu Kaynaklı Mezenkimal Kök Hücre Ekstratı içeriği ile yeni hücre sentezini hızla başlatır. Cildin yeniden yapılandırılmasını hızlandırır. Onarıcı ve destekleyici etki sunar.

Ayrıntılar

HSR

Hyalüronik Asit içeriği ile epidermal rejuvenasyonu hızlandırır ve hücre hasarlarının onarılmasına yardımcı olur. Cilde optimum nem tedarik eder.

Ayrıntılar

M.BOOSTER FACE

3 Aktif Biyomimetik Peptid içeriği ile epidermal rejuvenasyonu hızlandırır . Cildin onarım ve yenilenme sürecini anında ve uzun süreli destekler. Cildi kısa zamanda mat, solgun ve kaba görünümden kurtarmaya yardımcı olur.

Ayrıntılar

M.BOOSTER PORE TIGHTENING

4 Aktif Biyomimetik Peptid içeriği ile cildin onarım ve yenilenme sürecini uzun süreli destekler. Yoğun kollajen üretimini tetikleyici etkisi sayesinde gözeneklerin sıkılaçmasına yardımcı olarak cildi pürüzsüzleçtirir.

Ayrıntılar

JALUPRO® HMW

Jalupro® Gençlik Serumu cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve esnekliği geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından geliştirilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür.

Ayrıntılar

Saç Dökülmesi̇ Mezoterapi̇si̇

STEM C'RUM HL

İnsan Yağ Dokusu Kaynaklı Mezenkimal Kök Hücre Ekstratı içeriği ile saç folikülünde yeni hücre sentezini hızla baçlatır.

Ayrıntılar

HL

3 temel aktif içerik sayesinde saç folikülünde epidermal rejuvenasyonu hızlandırır ve hücre hasarlarının onarılmasına yardımcı olur.

Ayrıntılar

M. BOOSTER HAIR

4 Aktif Biyomimetik Peptid içeriği saç folikülünde epidermal rejuvenasyonu hızlandırır . DHT oluçumunu azaltmak için 5α Redüktaz enzim aktivitesini güçlü bir çekilde bloke eder.

Ayrıntılar

Leke Mezoterapi̇si̇

SB

6 temel aktif içerik ile yoğun melanin sentezini regüle eder. 3 Biyomimetik Peptid kompleksi ile tirozinaz aktivitesi ve melanozom transferini güçlü bir çekilde bloke ederek hiperpigmentasyon azaltılır.

Ayrıntılar

SUPER BRIGHTENING BOOSTER

4 Aktif Biyomimetik Peptidin sinerjik etkinliği ile tirozinaz aktivitesi ve melanozom transferini güçlü bir çekilde bloke ederek hızla hiperpigmentasyonu azaltılır. Epidermal rejuvenasyonu hızlandırır.

Ayrıntılar

Göz Çevresi̇ Morlukları ve Torbaları Mezoterapi̇si̇

DARK CIRCLE SOLUTION

3’lü Biyomimetik Peptid kompleksi tirozinaz aktivitesi ve melanozom transferini güçlü bir çekilde bloke ederek hiperpigmentasyonu azaltır.

Ayrıntılar

EYEBAG SOLUTION

4’lü Biyomimetik Peptid kompleksi göz altı torbalarında birikmiç yağın katabolizasyonunu aktive eder. Güçlü anti-inflamatuvar etkinlik gösterir.

Ayrıntılar

Bölgesel Zayiflama Ve Selüli̇t Mezoterapi̇si̇

LL

3 temel aktif içerik sayesinde ağrısız ve acısız güçlü lipolitik etkinlik gösterir. Lipid katabolizmasını hızlandırarak adipoz doku hacmini azaltır. Kan dolaçımını artırarak selülit görünümünü azaltır.

Ayrıntılar